محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-34329150-6

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

هم اکنون در برهه ای از زمان به سر می بریم که همه چیز به سرعت در حال تکوین است. در چنین موقعیتی کوچک ترین غفلت، سال ها عقب ماندگی را به دنبال خواهد داشت. ما به عنوان کوچک ترین بخش جامعه، خود را موظف می دانیم با تمام قوا و با تمام تلاش شبانه روزی گامی هر چند کوچک در صنعت لبنیات این مرز بوم برداریم.
باور ما بر استفاده از فناوری نوین پیشرفته، تحقیق، توسعه و به کارگیری تخصص و تجربه استوار است. این باور دلیل موفقیت ماست و با حرکت به سمت تامین رضایت مشتریان آن را تکمیل خواهیم کرد. ما می دانیم و اطمینان داریم حرکت در جهت رضایت مشتریان نتیجه ای جز افتخار و بالندگی نخواهد داشت. مجموعه سوت ایچ تبریز با بهره گیری از فناوری مدرن و تخصص و تعهد مدیران و پرسنل زحمتکش سعی در تولید محصولات با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای ملی و جهانی دارد. استفاده از بهترین مواد اولیه و کنترل مداوم پروسه تولید محصولات این شرکت را در بازار مصرف شهره عام و خاص نموده است.
این شرکت با اقتدار در امر تبلیغات و اطلاع رسانی صحیح و جامع به مشتریان حضور در نمایشگاه ها چاپ کاتالوگ های استاندارد اطلاع رسانی به روز در سایت خود و با ارائه جدیدترین کاتالوگ های الکترونیکی به صورت مداوم با مشتریان خود در ارتباط است. امید است این شرکت بتواند با کسب رضایت مشتریان خود در راستای اعتلای صنعت لبنیات ایران مفید و موثر واقع شود که شعار ما کیفیت بالا برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان است.

حسن عباسی              
مدیر عامل شرکت سوت ایچ تبریز